| Part Number | LCE10A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 540710 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LCE10A DO-201.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LCE10A |
| Datasheet download |
| Part Number | LCE10A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-201.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LCE10A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LCE10A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | F2J3UTP SMC New Original Download PDF datasheet for F2J3UTP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FQP13N06L_F080 TO 220 New Original Download PDF datasheet for FQP13N06L_F080.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT7333A-1 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for HT7333A-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LF411CDR SOP8 New Original Download PDF datasheet for LF411CDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6690-NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6690-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DF14A-25P-1.25H Original Package New Original Download PDF datasheet for DF14A-25P-1.25H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR3037ACSTRPBF SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IR3037ACSTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL4331CS SOP16 New Original Download PDF datasheet for EL4331CS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GYD15F4PN-2DLC-S2-L0.53 N/A New Original Download PDF datasheet for GYD15F4PN-2DLC-S2-L0.53.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS0026CG CAN12 New Original Download PDF datasheet for DS0026CG.pdf |