| Part Number | LCE28A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 875720 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LCE28A DO-201.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LCE28A |
| Datasheet download |
| Part Number | LCE28A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-201.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LCE28A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LCE28A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EPM3512AFC256-7 BGA New Original Download PDF datasheet for EPM3512AFC256-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KXM013-280 SOP20 New Original Download PDF datasheet for KXM013-280.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EZ1582CM-2.5 TO-263 New Original Download PDF datasheet for EZ1582CM-2.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL16V830LCM CWDIP New Original Download PDF datasheet for GAL16V830LCM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1302Z-T SOP-8 New Original Download PDF datasheet for DS1302Z-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7756TRPBF MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7756TRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICM110UPA LCC New Original Download PDF datasheet for ICM110UPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS4077C TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for DS4077C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC210FX DIP New Original Download PDF datasheet for DAC210FX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL26CV12B-20LP DIP-28 New Original Download PDF datasheet for GAL26CV12B-20LP.pdf |