| Part Number | LCE30A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 791970 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LCE30A DO-201.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LCE30A |
| Datasheet download |
| Part Number | LCE30A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-201.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LCE30A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LCE30A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EPM7128LC84-15 plcc84 New Original Download PDF datasheet for EPM7128LC84-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HH53PA-5V null New Original Download PDF datasheet for HH53PA-5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HUF75639P3_NL TO 220 New Original Download PDF datasheet for HUF75639P3_NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA2803BD SOP8 New Original Download PDF datasheet for KA2803BD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP3C16F484C8 BGA484 New Original Download PDF datasheet for EP3C16F484C8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCPL0454-500E SOP8 New Original Download PDF datasheet for HCPL0454-500E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HR600608 SOP6 New Original Download PDF datasheet for HR600608.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HZM5.6NB2 SOT23 New Original Download PDF datasheet for HZM5.6NB2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC249P DIP New Original Download PDF datasheet for HD74HC249P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISP1161A1BM+557 QFP64 New Original Download PDF datasheet for ISP1161A1BM+557.pdf |