| Part Number | LCE70A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 365500 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LCE70A DO-201.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LCE70A |
| Datasheet download |
| Part Number | LCE70A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-201.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LCE70A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LCE70A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IRF7805A SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7805A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS16F95J/883Q DIP New Original Download PDF datasheet for DS16F95J/883Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC72725KV-UM-TLM-E SSOP16 New Original Download PDF datasheet for LC72725KV-UM-TLM-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA128U/2K5G4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for INA128U/2K5G4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DDTA125TE SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for DDTA125TE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HZM6.8WATL SOT23 New Original Download PDF datasheet for HZM6.8WATL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD64F2134AFA20 QFP New Original Download PDF datasheet for HD64F2134AFA20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HYB18TC256160AF-3S BGA New Original Download PDF datasheet for HYB18TC256160AF-3S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP812SEUS-T SOT143 New Original Download PDF datasheet for IMP812SEUS-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EMF18T2R EMT6 New Original Download PDF datasheet for EMF18T2R.pdf |