| Part Number | MC78M12A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 604410 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | MC78M12A TO252 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 3 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | MC78M12A |
| Datasheet download |
| Part Number | MC78M12A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO252 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-MC78M12A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-MC78M12A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ME271 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for ME271.pdf |
|
PART ELECTRONICS | NFORCE2SPPuitra BGA New Original Download PDF datasheet for NFORCE2SPPuitra.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LT401 TO-220.. New Original Download PDF datasheet for LT401.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MM3Z27 SOD323 New Original Download PDF datasheet for MM3Z27.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MIC5239-2.5YS SOT223 New Original Download PDF datasheet for MIC5239-2.5YS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MC68A21S CDIP New Original Download PDF datasheet for MC68A21S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MS81V04160-25TBZ010 TQFP New Original Download PDF datasheet for MS81V04160-25TBZ010.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MM3Z8V2T1 2SOD-3.. New Original Download PDF datasheet for MM3Z8V2T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | NCP15XF101J03RC Original Package New Original Download PDF datasheet for NCP15XF101J03RC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LM8362 DIP-40 New Original Download PDF datasheet for LM8362.pdf |