| Part Number | MGF4951A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 754320 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | MGF4951A QFP-4 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 3 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | MGF4951A |
| Datasheet download |
| Part Number | MGF4951A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP-4 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-MGF4951A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-MGF4951A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | MC74HC4060N DIP-16 New Original Download PDF datasheet for MC74HC4060N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | NBSG53AMNG QFN16 New Original Download PDF datasheet for NBSG53AMNG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LTC4256-1CS8 SOP8 New Original Download PDF datasheet for LTC4256-1CS8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LV23002M-TLM-E SOP7.2 New Original Download PDF datasheet for LV23002M-TLM-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MT5362CHG/B BGA New Original Download PDF datasheet for MT5362CHG/B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LH0023CG CAN New Original Download PDF datasheet for LH0023CG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LTC1418AIG SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for LTC1418AIG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MSP3401GA2 QFP80 New Original Download PDF datasheet for MSP3401GA2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MAX4624EUT+T SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for MAX4624EUT+T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | M4A5-192/96-10VNC-12VNI QFP/ New Original Download PDF datasheet for M4A5-192/96-10VNC-12VNI.pdf |