| Part Number | NJM2520V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 263460 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | NJM2520V TSSOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 3 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | NJM2520V |
| Datasheet download |
| Part Number | NJM2520V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-NJM2520V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-NJM2520V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | MC74AC74D SOP14 New Original Download PDF datasheet for MC74AC74D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LM20143MHX TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for LM20143MHX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LH5268A-10LL DIP28 New Original Download PDF datasheet for LH5268A-10LL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | NCP5351D SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for NCP5351D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LPC2294FBD144/00 QFP-14.. New Original Download PDF datasheet for LPC2294FBD144/00.pdf |
|
PART ELECTRONICS | N3857VG SOP-8 New Original Download PDF datasheet for N3857VG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LM555CN/NOPB DIP New Original Download PDF datasheet for LM555CN/NOPB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LL5226B SOD-80 New Original Download PDF datasheet for LL5226B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MC74ACT02DR2 Original Package New Original Download PDF datasheet for MC74ACT02DR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | MVD1208 QFP New Original Download PDF datasheet for MVD1208.pdf |