| Part Number | OPA02333A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 245800 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | OPA02333A SOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | OPA02333A |
| Datasheet download |
| Part Number | OPA02333A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-OPA02333A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-OPA02333A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74AHC1G04HDCK3 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHC1G04HDCK3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SWL-2560S QFN New Original Download PDF datasheet for SWL-2560S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4425DDY-TI-GE3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4425DDY-TI-GE3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S0C31BH1 QFP New Original Download PDF datasheet for S0C31BH1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC24LC21AT/SN SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for PIC24LC21AT/SN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA36A DO-15 New Original Download PDF datasheet for SA36A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM50150K Original Package New Original Download PDF datasheet for PM50150K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9546APWRG4 TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for PCA9546APWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC90777 FREESC.. New Original Download PDF datasheet for SC90777.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS8821-1-F4-A SOP-8 New Original Download PDF datasheet for PS8821-1-F4-A.pdf |