| Part Number | OPA336N/3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 335960 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | OPA336N/3K SOT23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | OPA336N/3K |
| Datasheet download |
| Part Number | OPA336N/3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-OPA336N/3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-OPA336N/3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SNJ54HC86J CDIP-1.. New Original Download PDF datasheet for SNJ54HC86J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9179APS SOP8 New Original Download PDF datasheet for RT9179APS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM150RSD060 Original Package New Original Download PDF datasheet for PM150RSD060.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC4040NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74HC4040NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEX8613-BA50BC BGA New Original Download PDF datasheet for PEX8613-BA50BC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PW130-20Q QFP208 New Original Download PDF datasheet for PW130-20Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI8460BB SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SI8460BB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F57-I/SO SOP-28 New Original Download PDF datasheet for PIC16F57-I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP708RCN-L SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP708RCN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD06P DIP-8 New Original Download PDF datasheet for SN65HVD06P.pdf |