| Part Number | OPA340NA/3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 629960 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | OPA340NA/3K SOT23-.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | OPA340NA/3K |
| Datasheet download |
| Part Number | OPA340NA/3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23-.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-OPA340NA/3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-OPA340NA/3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN75ALS160N DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SN75ALS160N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STB25NM50N-1 TO-262 New Original Download PDF datasheet for STB25NM50N-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HCT273PWLE TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74HCT273PWLE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ACT1284NSR SOP New Original Download PDF datasheet for SN74ACT1284NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAC7311PE CLCC New Original Download PDF datasheet for PAC7311PE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBZ5933B DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBZ5933B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SXE1089Z SOT89 New Original Download PDF datasheet for SXE1089Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9545OCER SOT New Original Download PDF datasheet for RT9545OCER.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI1501DL-T1-E3 SOT363 New Original Download PDF datasheet for SI1501DL-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SXA10-48S05 Original Package New Original Download PDF datasheet for SXA10-48S05.pdf |