| Part Number | OPA355NA/3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 766210 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | OPA355NA/3K SOT23-.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | OPA355NA/3K |
| Datasheet download |
| Part Number | OPA355NA/3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23-.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-OPA355NA/3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-OPA355NA/3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R451012 FUSES New Original Download PDF datasheet for R451012.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ7.0CA-13-F DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ7.0CA-13-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2801C-1-F3-A SOP4 New Original Download PDF datasheet for PS2801C-1-F3-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SL1024A350R DIP New Original Download PDF datasheet for SL1024A350R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZTA44 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for PZTA44.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F74I/PT Original Package New Original Download PDF datasheet for PIC16F74I/PT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT6302LQ-009 LQFP64 New Original Download PDF datasheet for PT6302LQ-009.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCA505B- MQFP New Original Download PDF datasheet for SPCA505B-.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REG102NA-5 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for REG102NA-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39SF040A-70-4C-NHE PLCC New Original Download PDF datasheet for SST39SF040A-70-4C-NHE.pdf |