| Part Number | OPA656N/3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 134080 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | OPA656N/3K SOT23-.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | OPA656N/3K |
| Datasheet download |
| Part Number | OPA656N/3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23-.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-OPA656N/3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-OPA656N/3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PLDC20RA10-20WC CDIP New Original Download PDF datasheet for PLDC20RA10-20WC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6KE15CA Original Package New Original Download PDF datasheet for P6KE15CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1201QFI QFP New Original Download PDF datasheet for S1201QFI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMBT4403 SOT23 New Original Download PDF datasheet for PMBT4403.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2256 DIP16 New Original Download PDF datasheet for PT2256.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PX3544BDSG-R2-NV2414-A QFN New Original Download PDF datasheet for PX3544BDSG-R2-NV2414-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S2-5V DIP New Original Download PDF datasheet for S2-5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST89E58RD2-40-C-NJE PLCC New Original Download PDF datasheet for SST89E58RD2-40-C-NJE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SS54 SMD New Original Download PDF datasheet for SS54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF2100P DIP28 New Original Download PDF datasheet for PCF2100P.pdf |