| Part Number | OPA686N/3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 211970 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | OPA686N/3K SOT23-.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | OPA686N/3K |
| Datasheet download |
| Part Number | OPA686N/3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23-.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-OPA686N/3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-OPA686N/3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | QS74FCT32XL383Q1 SSOP New Original Download PDF datasheet for QS74FCT32XL383Q1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI5463EDC-T1-E3 1206A-.. New Original Download PDF datasheet for SI5463EDC-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST72F321J9TC QFP44 New Original Download PDF datasheet for ST72F321J9TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2369AIDCNRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for OPA2369AIDCNRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS245DW SOP7.2.. New Original Download PDF datasheet for SN74LS245DW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PACDN044YB5 SC70 New Original Download PDF datasheet for PACDN044YB5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1GR2 SMA New Original Download PDF datasheet for S1GR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3025LS-1Y TSOP New Original Download PDF datasheet for SI3025LS-1Y.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PK110F-120 Original Package New Original Download PDF datasheet for PK110F-120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ140A-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ140A-TR.pdf |