| Part Number | OV6630AF3.2V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 671030 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | OV6630AF3.2V LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | OV6630AF3.2V |
| Datasheet download |
| Part Number | OV6630AF3.2V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-OV6630AF3.2V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-OV6630AF3.2V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R65C24P3 DIP New Original Download PDF datasheet for R65C24P3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75ALS192NE4 DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SN75ALS192NE4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1117-18PIC TO-220.. New Original Download PDF datasheet for S1117-18PIC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDIUSBP11A TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for PDIUSBP11A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAB82532N-10V3.2 PLCC New Original Download PDF datasheet for SAB82532N-10V3.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S558-5999-U7-F. Original Package New Original Download PDF datasheet for S558-5999-U7-F..pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1606E SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for PCM1606E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX385AM-5.0 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SPX385AM-5.0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI8441AB SOP16 New Original Download PDF datasheet for SI8441AB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP707CN SOP New Original Download PDF datasheet for SP707CN.pdf |