| Part Number | P120A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 799640 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P120A QFN New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P120A |
| Datasheet download |
| Part Number | P120A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFN |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P120A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P120A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SFH6711 DIP-8 New Original Download PDF datasheet for SFH6711.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS20150CG TO-263 New Original Download PDF datasheet for STPS20150CG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PD800-230-48/SC Original Package New Original Download PDF datasheet for PD800-230-48/SC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMB2420S SMA New Original Download PDF datasheet for PMB2420S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AVCA164245KR BGA New Original Download PDF datasheet for SN74AVCA164245KR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LVDM320DGG TSSOP6.. New Original Download PDF datasheet for SN65LVDM320DGG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8271B QFN New Original Download PDF datasheet for RTL8271B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMS7621-079LF SOD-06.. New Original Download PDF datasheet for SMS7621-079LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS7113L-2A-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for PS7113L-2A-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF198GRUZ MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for REF198GRUZ.pdf |