| Part Number | P2SMA160A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 832840 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P2SMA160A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P2SMA160A |
| Datasheet download |
| Part Number | P2SMA160A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P2SMA160A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P2SMA160A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT424024F DIP New Original Download PDF datasheet for RT424024F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54S51FK LCC New Original Download PDF datasheet for SNJ54S51FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM12.TC/L TO-23 New Original Download PDF datasheet for SM12.TC/L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75ALS194DR SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SN75ALS194DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RB161L-40 SOD-6 New Original Download PDF datasheet for RB161L-40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9801ACE SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for RT9801ACE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSS070P05TB SO-8 New Original Download PDF datasheet for RSS070P05TB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGA-3486Z-TR2 SMT-86 New Original Download PDF datasheet for SGA-3486Z-TR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAWEP942MCM0F00R12 SMD New Original Download PDF datasheet for SAWEP942MCM0F00R12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RH5RA35AA-T1 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for RH5RA35AA-T1.pdf |