| Part Number | P2SMA170A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 424750 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P2SMA170A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P2SMA170A |
| Datasheet download |
| Part Number | P2SMA170A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P2SMA170A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P2SMA170A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI6463DQ-T1 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI6463DQ-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2256V-S SOP New Original Download PDF datasheet for PT2256V-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC2T45DCURG4 US8 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC2T45DCURG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST3S01D-TR SOP8 New Original Download PDF datasheet for ST3S01D-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QG82910GMLESLA9L BGA New Original Download PDF datasheet for QG82910GMLESLA9L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PACDN044 Original Package New Original Download PDF datasheet for PACDN044.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEF22554HTV3.1 QFP-14.. New Original Download PDF datasheet for PEF22554HTV3.1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC7516 SOP New Original Download PDF datasheet for PIC7516.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STC89C516RD+40C-PDIP DIP40 New Original Download PDF datasheet for STC89C516RD+40C-PDIP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SE431D SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SE431D.pdf |