| Part Number | P2SMA180A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 325260 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P2SMA180A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P2SMA180A |
| Datasheet download |
| Part Number | P2SMA180A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P2SMA180A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P2SMA180A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PGA204BU Original Package New Original Download PDF datasheet for PGA204BU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RH5VA60CA-T1 SOT89 New Original Download PDF datasheet for RH5VA60CA-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STTH5R06D TO-220 New Original Download PDF datasheet for STTH5R06D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PN100A TO92 New Original Download PDF datasheet for PN100A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLG8SP513VTR QFN New Original Download PDF datasheet for SLG8SP513VTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCA706A-P LQFP New Original Download PDF datasheet for SPCA706A-P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY58035U QFN24 New Original Download PDF datasheet for SY58035U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ACT11D TI New Original Download PDF datasheet for SN74ACT11D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54ALS00AFK SMD New Original Download PDF datasheet for SNJ54ALS00AFK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SZ6043(5W43V) SMB New Original Download PDF datasheet for SZ6043(5W43V).pdf |