| Part Number | P2SMA220A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 184350 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P2SMA220A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P2SMA220A |
| Datasheet download |
| Part Number | P2SMA220A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P2SMA220A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P2SMA220A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI1905BDH-T1-E3 SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for SI1905BDH-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2691IDRG4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA2691IDRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4946EY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4946EY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P8039 DIP New Original Download PDF datasheet for P8039.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV74ADR SOP New Original Download PDF datasheet for SN74LV74ADR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9111DY SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SI9111DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP208EP PDIP24 New Original Download PDF datasheet for SP208EP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAYZY1G88EB0B77R12 LCC New Original Download PDF datasheet for SAYZY1G88EB0B77R12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6KE11A DO-15 New Original Download PDF datasheet for P6KE11A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S5525L Original Package New Original Download PDF datasheet for S5525L.pdf |