| Part Number | P4KE10A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 126990 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4KE10A DO-41 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4KE10A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4KE10A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-41 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4KE10A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4KE10A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP431AS25 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP431AS25.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP706EN-L SOP New Original Download PDF datasheet for SP706EN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3433DV-T1-GE3 TSOP-6 New Original Download PDF datasheet for SI3433DV-T1-GE3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCMP/N103563 QFP New Original Download PDF datasheet for SCMP/N103563.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN8P2714K DIP28 New Original Download PDF datasheet for SN8P2714K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSMN005-55B Original Package New Original Download PDF datasheet for PSMN005-55B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC5050M-T SOP New Original Download PDF datasheet for RC5050M-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STC89C51RC-40C-PDIP DIP/40 New Original Download PDF datasheet for STC89C51RC-40C-PDIP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT8008-12PB SOT-23.. New Original Download PDF datasheet for RT8008-12PB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ58A-13-F DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ58A-13-F.pdf |