| Part Number | P4KE130A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 320350 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4KE130A DO-41 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4KE130A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4KE130A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-41 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4KE130A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4KE130A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC4871 DFN-8 New Original Download PDF datasheet for SC4871.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6134EU MSOP-1.. New Original Download PDF datasheet for SP6134EU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P80C32EFAA PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for P80C32EFAA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA7240HS QFP-20.. New Original Download PDF datasheet for SAA7240HS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SL1019P DIP New Original Download PDF datasheet for SL1019P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS520DWR TIBB New Original Download PDF datasheet for SN74ALS520DWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC540NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74HC540NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LCX245 SOP New Original Download PDF datasheet for SN74LCX245.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F86D SOIC14 New Original Download PDF datasheet for SN74F86D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC1G386DCKR SC70-6 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC1G386DCKR.pdf |