| Part Number | P4KE36A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 646630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4KE36A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4KE36A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4KE36A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4KE36A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4KE36A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SMB10J10A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMB10J10A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD4.3UM-T1 SOD523 New Original Download PDF datasheet for RD4.3UM-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC2262IR DIP18 New Original Download PDF datasheet for SC2262IR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDC1367T1 SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for SDC1367T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV573APWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74LV573APWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP432BS23RG SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SP432BS23RG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC6600-180 BGA New Original Download PDF datasheet for SC6600-180.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBR123YT SOT-23 New Original Download PDF datasheet for PBR123YT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKKT131/14E-2 Original Package New Original Download PDF datasheet for SKKT131/14E-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC80C31BCPN40 DIP New Original Download PDF datasheet for SC80C31BCPN40.pdf |