| Part Number | P4KE6.2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 587740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4KE6.2A DO-41 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4KE6.2A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4KE6.2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-41 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4KE6.2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4KE6.2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC1486ITS TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for SC1486ITS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R10-E2P2-S200 DIP New Original Download PDF datasheet for R10-E2P2-S200.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK59B DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SK59B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PJ358CS SOP-8 New Original Download PDF datasheet for PJ358CS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9198-30PU5 SC70-5 New Original Download PDF datasheet for RT9198-30PU5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA7.0CA-E3/54 DO-15 New Original Download PDF datasheet for SA7.0CA-E3/54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3053TTI QFP New Original Download PDF datasheet for S3053TTI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF8594C-2P DIP New Original Download PDF datasheet for PCF8594C-2P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QCPL-3126 DIP/SO.. New Original Download PDF datasheet for QCPL-3126.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCTB116/E SMD New Original Download PDF datasheet for PCTB116/E.pdf |