| Part Number | P4KE68A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 874530 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4KE68A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4KE68A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4KE68A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4KE68A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4KE68A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OR3L225B-7BM680-DB BGA680 New Original Download PDF datasheet for OR3L225B-7BM680-DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP4439EU DFN-10 New Original Download PDF datasheet for SP4439EU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54S257J DIP-16.. New Original Download PDF datasheet for SNJ54S257J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIT8602B01-SOTO SOP8 New Original Download PDF datasheet for SIT8602B01-SOTO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP493GPZ DIP New Original Download PDF datasheet for OP493GPZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QDSP-2173-J4 DIP New Original Download PDF datasheet for QDSP-2173-J4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCI6612 BGA New Original Download PDF datasheet for PCI6612.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL512N10TFI010H TSOP56 New Original Download PDF datasheet for S29GL512N10TFI010H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29PL064J60BFI120 FBGA New Original Download PDF datasheet for S29PL064J60BFI120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PTZ30B PMDS/S.. New Original Download PDF datasheet for PTZ30B.pdf |