| Part Number | P4SMA150A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 824070 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4SMA150A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4SMA150A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4SMA150A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4SMA150A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4SMA150A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P0Z3AN-1-203N-T0020K3x3 3*3 20.. New Original Download PDF datasheet for P0Z3AN-1-203N-T0020K3x3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S6A0069X01-QORJ QFP New Original Download PDF datasheet for S6A0069X01-QORJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8100CL TQFP New Original Download PDF datasheet for RTL8100CL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRM2B256LMX70 SMD New Original Download PDF datasheet for SRM2B256LMX70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REG102NA-A/250G4 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for REG102NA-A/250G4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AC00DRG4 SOIC14 New Original Download PDF datasheet for SN74AC00DRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA5205A SO8 New Original Download PDF datasheet for SA5205A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6203EM5-2.7 SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for SP6203EM5-2.7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIS5102 O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for SIS5102.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6KE200AG DO New Original Download PDF datasheet for P6KE200AG.pdf |