| Part Number | P4SMA16A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 440490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4SMA16A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4SMA16A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4SMA16A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4SMA16A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4SMA16A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI7868A QFN New Original Download PDF datasheet for SI7868A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39VF200A-70-4C-EK TSOP New Original Download PDF datasheet for SST39VF200A-70-4C-EK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PACAC97 SSOP New Original Download PDF datasheet for PACAC97.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1725U sop New Original Download PDF datasheet for PCM1725U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P8798 DIP48 New Original Download PDF datasheet for P8798.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1CG21H TO220 New Original Download PDF datasheet for PQ1CG21H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC957L0NSZ0F DIP-8 New Original Download PDF datasheet for PC957L0NSZ0F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDA9362GEG QFP New Original Download PDF datasheet for SDA9362GEG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RJK0353DPA-00-J0 QFN8 New Original Download PDF datasheet for RJK0353DPA-00-J0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STK621-140C Original Package New Original Download PDF datasheet for STK621-140C.pdf |