| Part Number | P4SMA250A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 563890 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4SMA250A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4SMA250A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4SMA250A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4SMA250A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4SMA250A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P1203EV SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for P1203EV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI2EQX4951SLZDE QFN New Original Download PDF datasheet for PI2EQX4951SLZDE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV190BT5 PLCC New Original Download PDF datasheet for QMV190BT5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54HC540J Original Package New Original Download PDF datasheet for SN54HC540J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT8009-18PJ5 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RT8009-18PJ5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDM8426 SO-8 New Original Download PDF datasheet for SDM8426.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP1340-004LF SOT23 New Original Download PDF datasheet for SMP1340-004LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN2307 SOT323 New Original Download PDF datasheet for RN2307.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STK015 DIP New Original Download PDF datasheet for STK015.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39F020A-70-4C-PH DIP-32 New Original Download PDF datasheet for SST39F020A-70-4C-PH.pdf |