| Part Number | P4SMA36A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 386910 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4SMA36A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4SMA36A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4SMA36A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4SMA36A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4SMA36A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA2652E/3K SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for OPA2652E/3K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QSC6270 BGA New Original Download PDF datasheet for QSC6270.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAS202BCB-28 TQFN New Original Download PDF datasheet for PAS202BCB-28.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PLA110STR DIP/SM.. New Original Download PDF datasheet for PLA110STR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS21246-AE Original Package New Original Download PDF datasheet for PS21246-AE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS74ADBR TI New Original Download PDF datasheet for SN74LS74ADBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4701-B15 QFN New Original Download PDF datasheet for SI4701-B15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP706CC MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for SP706CC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD28F1604C3B110 BGA New Original Download PDF datasheet for RD28F1604C3B110.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8139A PQFP New Original Download PDF datasheet for RTL8139A.pdf |