| Part Number | P4SMA8.2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 251790 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4SMA8.2A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4SMA8.2A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4SMA8.2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4SMA8.2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4SMA8.2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC1538ACS-1.5 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SC1538ACS-1.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F684-B TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for PIC16F684-B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK8060 DIP8 New Original Download PDF datasheet for SK8060.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AUC2G14DCUR VSOP8 New Original Download PDF datasheet for SN74AUC2G14DCUR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TAJB475M025RNJ Original Package New Original Download PDF datasheet for TAJB475M025RNJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI5441DC-T1-E3 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SI5441DC-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI6C2408-1LI TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for PI6C2408-1LI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2404-FT TSSOP New Original Download PDF datasheet for SI2404-FT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ160A-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ160A-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM15T36CA-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SM15T36CA-E3.pdf |