| Part Number | P4SMAJ18A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 253420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4SMAJ18A DO214A.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4SMAJ18A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4SMAJ18A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO214A.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4SMAJ18A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4SMAJ18A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PCA9559PW TSSOP New Original Download PDF datasheet for PCA9559PW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC4245ADW SOP7.2 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC4245ADW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI5445DC-T1-E3 S1206-.. New Original Download PDF datasheet for SI5445DC-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBL38813 DIP New Original Download PDF datasheet for PBL38813.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST75185CTR SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for ST75185CTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F73I/SO SMD New Original Download PDF datasheet for PIC16F73I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMEG4002EL SOD882 New Original Download PDF datasheet for PMEG4002EL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PGA205BUG4 TIBB New Original Download PDF datasheet for PGA205BUG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM3K15TE SOT-42.. New Original Download PDF datasheet for SSM3K15TE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74BCT541N DIP-20 New Original Download PDF datasheet for SN74BCT541N.pdf |