| Part Number | P4SMAJ36A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 323680 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P4SMAJ36A SMA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P4SMAJ36A |
| Datasheet download |
| Part Number | P4SMAJ36A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P4SMAJ36A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P4SMAJ36A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP3003-04JTG SC70-6 New Original Download PDF datasheet for SP3003-04JTG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV4053APW TI New Original Download PDF datasheet for SN74LV4053APW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP-1251DB Original Package New Original Download PDF datasheet for SMP-1251DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC5037MT SOP8 New Original Download PDF datasheet for RC5037MT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SML4751 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SML4751.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RM6198 SAN12 New Original Download PDF datasheet for RM6198.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RZM002P02 SOT523 New Original Download PDF datasheet for RZM002P02.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2272-M6 DIP18 New Original Download PDF datasheet for PT2272-M6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R65NC02P1 DIP New Original Download PDF datasheet for R65NC02P1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC28L198A1A PLCC New Original Download PDF datasheet for SC28L198A1A.pdf |