| Part Number | P54PCT244LMB5962-87630012A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 337400 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P54PCT244LMB5962-87630012A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P54PCT244LMB5962-87630012A |
| Datasheet download |
| Part Number | P54PCT244LMB5962-87630012A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P54PCT244LMB5962-87630012A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P54PCT244LMB5962-87630012A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SXN15-48S1V8-R Original Package New Original Download PDF datasheet for SXN15-48S1V8-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF1117-1.8 TI New Original Download PDF datasheet for REF1117-1.8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SV6P1615UFA70IFBAG48 Original Package New Original Download PDF datasheet for SV6P1615UFA70IFBAG48.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV55AW1 DIP New Original Download PDF datasheet for QMV55AW1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S8050 SOT23 New Original Download PDF datasheet for S8050.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS00NS SOP-5... New Original Download PDF datasheet for SN74LS00NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SR60L-4R Original Package New Original Download PDF datasheet for SR60L-4R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STG8206 TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for STG8206.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9952ADY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI9952ADY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RFD15P05LSM TO-252 New Original Download PDF datasheet for RFD15P05LSM.pdf |