| Part Number | P6KE100A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 527500 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE100A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE100A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE100A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE100A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE100A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SA12A DO-15 New Original Download PDF datasheet for SA12A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC1GX04DCKT Original Package New Original Download PDF datasheet for SN74LVC1GX04DCKT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PH150F48-5 Original Package New Original Download PDF datasheet for PH150F48-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC5205CSK2.8TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SC5205CSK2.8TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST7021MT-R MMP-3A New Original Download PDF datasheet for PST7021MT-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRF7077S Original Package New Original Download PDF datasheet for SRF7077S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI231DS-T1-E3 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SI231DS-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB2466V2.2 QFP New Original Download PDF datasheet for PEB2466V2.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC431AMC-T SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RC431AMC-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P89C51RD2BA PLCC New Original Download PDF datasheet for P89C51RD2BA.pdf |