| Part Number | P6KE10A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 723910 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE10A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE10A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE10A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE10A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE10A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | S35390A SO-8 New Original Download PDF datasheet for S35390A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD20P-T2 SOT89 New Original Download PDF datasheet for RD20P-T2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SHC605AU SOP16 New Original Download PDF datasheet for SHC605AU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75115N DIP New Original Download PDF datasheet for SN75115N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMB2220 SOP-20 New Original Download PDF datasheet for PMB2220.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9194PE SOT23 New Original Download PDF datasheet for RT9194PE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R65NC22P2 DIP New Original Download PDF datasheet for R65NC22P2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2493-C-FSR SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SI2493-C-FSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16C66-04/SP DIP-28 New Original Download PDF datasheet for PIC16C66-04/SP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4435BZ-NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4435BZ-NL.pdf |