| Part Number | P6KE13A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 334050 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE13A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE13A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE13A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE13A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE13A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT02DBRG4 SSOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT02DBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC900565FC QFN New Original Download PDF datasheet for SC900565FC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1723E/2KG4 SSOP24 New Original Download PDF datasheet for PCM1723E/2KG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMN23UN TSOP6 New Original Download PDF datasheet for PMN23UN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54HC393J(5962-8410001CA) DIP New Original Download PDF datasheet for SNJ54HC393J(5962-8410001CA).pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA340NA/3K SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for OPA340NA/3K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LC04A TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74LC04A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PJSR05T/R SOT-14.. New Original Download PDF datasheet for PJSR05T/R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCP18A-13C DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SPCP18A-13C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM8S103K3T6C QFP-32 New Original Download PDF datasheet for STM8S103K3T6C.pdf |