| Part Number | P6KE24A/VISHAY |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 114690 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE24A/VISHAY DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE24A/VISHAY |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE24A/VISHAY |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE24A/VISHAY |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE24A/VISHAY |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PIC16F676-E TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for PIC16F676-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRA2207S SOT23 New Original Download PDF datasheet for SRA2207S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6SMBJ62A DO-214 New Original Download PDF datasheet for P6SMBJ62A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS08N DIP New Original Download PDF datasheet for SN74ALS08N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS138NSRG4 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SN74LS138NSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF1K49154 SOP8 New Original Download PDF datasheet for RF1K49154.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST600I TO-92 New Original Download PDF datasheet for PST600I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39WF800B-70-4C-C2QE BGA New Original Download PDF datasheet for SST39WF800B-70-4C-C2QE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ACT374NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74ACT374NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PTFM04BE222Q2N34B0 DIP New Original Download PDF datasheet for PTFM04BE222Q2N34B0.pdf |