| Part Number | P6KE480A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 350870 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE480A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE480A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE480A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE480A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE480A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RTM360-645R SSOP New Original Download PDF datasheet for RTM360-645R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM67P DIP16 New Original Download PDF datasheet for PCM67P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST3232EBN Original Package New Original Download PDF datasheet for ST3232EBN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QS34X383Q3 SSOP66 New Original Download PDF datasheet for QS34X383Q3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN7420N DIP New Original Download PDF datasheet for SN7420N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1R30K5 SOT New Original Download PDF datasheet for PQ1R30K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PNX7103EH BGA New Original Download PDF datasheet for PNX7103EH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMB7728XFV1.3FL QFP100 New Original Download PDF datasheet for PMB7728XFV1.3FL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCX6212HKU/V4 PLCC68 New Original Download PDF datasheet for SCX6212HKU/V4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S9S08QD4J1MSC SOP New Original Download PDF datasheet for S9S08QD4J1MSC.pdf |