| Part Number | P6KE5.0A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 179550 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE5.0A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE5.0A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE5.0A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE5.0A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE5.0A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SGA-3586Z SMT86 New Original Download PDF datasheet for SGA-3586Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN3228BI212E UTQFN-.. New Original Download PDF datasheet for SN3228BI212E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STRG7401 ZIP5 New Original Download PDF datasheet for STRG7401.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA340MDBVTEP SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for OPA340MDBVTEP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVT240NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74LVT240NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SUF4005 N/A New Original Download PDF datasheet for SUF4005.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P83C266BDR/103 DIP42 New Original Download PDF datasheet for P83C266BDR/103.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2801-1P-F3-A SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PS2801-1P-F3-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PE4256 QFN-20 New Original Download PDF datasheet for PE4256.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SZ709-2RL DO-41 New Original Download PDF datasheet for SZ709-2RL.pdf |