| Part Number | P6KE51A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 319110 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE51A TVS管 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE51A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE51A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TVS管 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE51A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE51A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC33887 QFN New Original Download PDF datasheet for PC33887.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY88927VKC MSOP8 New Original Download PDF datasheet for SY88927VKC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TBP18S030N DIP16 New Original Download PDF datasheet for TBP18S030N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX3819M5-L-5-0/TR SOT-23.. New Original Download PDF datasheet for SPX3819M5-L-5-0/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF194FSZ-REEL SOP8 New Original Download PDF datasheet for REF194FSZ-REEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN1311TE85L SOT423 New Original Download PDF datasheet for RN1311TE85L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBC3 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SBC3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AUC1G74RSER UQFN-8 New Original Download PDF datasheet for SN74AUC1G74RSER.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST89V58RD2-33-C-NJ PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for SST89V58RD2-33-C-NJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFH615A-2X009 SOP-4 New Original Download PDF datasheet for SFH615A-2X009.pdf |