| Part Number | P6KE56A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 708370 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE56A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE56A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE56A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE56A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE56A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT9169-30PB SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RT9169-30PB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29AL008D70TFI010 TSSOP New Original Download PDF datasheet for S29AL008D70TFI010.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCA610-CC2B1A SOP-8金.. New Original Download PDF datasheet for SCA610-CC2B1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RK73HIELTP4420F Original Package New Original Download PDF datasheet for RK73HIELTP4420F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R2J20652ANP QFN40 New Original Download PDF datasheet for R2J20652ANP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4420DY-T1 SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for SI4420DY-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA7812S TO-220.. New Original Download PDF datasheet for TA7812S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4866DY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4866DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF8323 QFP New Original Download PDF datasheet for PCF8323.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4451-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4451-T1-E3.pdf |