| Part Number | P6KE5A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 655760 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE5A DO-15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE5A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE5A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE5A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE5A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SMCJ58A-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ58A-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC17C44-25/L PLCC44 New Original Download PDF datasheet for PIC17C44-25/L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STL6NK55Z DFN New Original Download PDF datasheet for STL6NK55Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ45A-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ45A-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1485ITS.TRT TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SC1485ITS.TRT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3442DV-T1 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SI3442DV-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDTA114TE SOT423 New Original Download PDF datasheet for PDTA114TE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STMP3520B BGA New Original Download PDF datasheet for STMP3520B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9198-32PU5 SOTO-5 New Original Download PDF datasheet for RT9198-32PU5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF3220AIDBVRG4 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for REF3220AIDBVRG4.pdf |