| Part Number | P6KE91A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 147120 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE91A TVS管 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE91A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE91A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TVS管 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE91A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE91A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PST3519RL QFN New Original Download PDF datasheet for PST3519RL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS273NSR SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for SN74ALS273NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA602AD SOP8 New Original Download PDF datasheet for SA602AD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4922DY-T1 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4922DY-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSS4N60B TO-220.. New Original Download PDF datasheet for SSS4N60B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9555 SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for PCA9555.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI6C185-01Q SSOP New Original Download PDF datasheet for PI6C185-01Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF30BG DO-201.. New Original Download PDF datasheet for SF30BG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAP7501V10+ QFN New Original Download PDF datasheet for PAP7501V10+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SX33 Original Package New Original Download PDF datasheet for SX33.pdf |