| Part Number | P6SMB100A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 441180 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMB100A DO-214 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMB100A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMB100A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMB100A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMB100A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI4810B SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4810B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2270-M4 DIP18 New Original Download PDF datasheet for PT2270-M4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA84C641P/524-4 DIP-42 New Original Download PDF datasheet for PCA84C641P/524-4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA82C251T/N3 SOP8 New Original Download PDF datasheet for PCA82C251T/N3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTQ035N03TR SOT163 New Original Download PDF datasheet for RTQ035N03TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T7525TC SOP28 New Original Download PDF datasheet for T7525TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9173CG SOP/8 New Original Download PDF datasheet for RT9173CG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC901924FTA QFP New Original Download PDF datasheet for SC901924FTA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT8A2621PE DIP New Original Download PDF datasheet for PT8A2621PE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN5RK501A-TR SOT-23.. New Original Download PDF datasheet for RN5RK501A-TR.pdf |