| Part Number | P6SMB14A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 355320 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMB14A SMB(DO.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMB14A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMB14A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMB(DO.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMB14A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMB14A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RC1616S33T SOT223 New Original Download PDF datasheet for RC1616S33T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T5049T SMD New Original Download PDF datasheet for T5049T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3C6800Q SSOP New Original Download PDF datasheet for PI3C6800Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74BCT25244NT DIP24 New Original Download PDF datasheet for SN74BCT25244NT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA594N DIP New Original Download PDF datasheet for SA594N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS74ANS SOP New Original Download PDF datasheet for SN74ALS74ANS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T7024-PGQM QFN New Original Download PDF datasheet for T7024-PGQM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI5C3309U MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for PI5C3309U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN105230APWR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN105230APWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4KE150CA DO-15 New Original Download PDF datasheet for P4KE150CA.pdf |