| Part Number | P6SMB47A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 338240 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMB47A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMB47A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMB47A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMB47A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMB47A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SNJ54AS808BFK SMD New Original Download PDF datasheet for SNJ54AS808BFK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QX5252 TO94 New Original Download PDF datasheet for QX5252.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP1307-001LF SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SMP1307-001LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75154DR SOP New Original Download PDF datasheet for SN75154DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ABT2245DWR SOP New Original Download PDF datasheet for SN74ABT2245DWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC1117DX TO-252 New Original Download PDF datasheet for RC1117DX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA8510T012 N/A New Original Download PDF datasheet for PCA8510T012.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT7C4372AL TSSOP New Original Download PDF datasheet for PT7C4372AL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54ALS04BFK(5962-86843012A) LCC New Original Download PDF datasheet for SNJ54ALS04BFK(5962-86843012A).pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI74ALVCH16501A SSOP52 New Original Download PDF datasheet for PI74ALVCH16501A.pdf |