| Part Number | P6SMB540A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 753180 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMB540A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMB540A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMB540A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMB540A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMB540A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TA8797BH PGA New Original Download PDF datasheet for TA8797BH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST68230CFN8 PLCC New Original Download PDF datasheet for ST68230CFN8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM3K14T(TE85LFM) SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SSM3K14T(TE85LFM).pdf |
|
PART ELECTRONICS | STA1036Y SOT-23 New Original Download PDF datasheet for STA1036Y.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OR2C40A-3PS208 QFP New Original Download PDF datasheet for OR2C40A-3PS208.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F876-20I/SO SOP New Original Download PDF datasheet for PIC16F876-20I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA1243F Original Package New Original Download PDF datasheet for TA1243F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54S05J CDIP New Original Download PDF datasheet for SNJ54S05J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RNXN08 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for RNXN08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB2130AF QFP New Original Download PDF datasheet for TB2130AF.pdf |