| Part Number | P6SMBJ150A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 751580 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMBJ150A DO-214 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMBJ150A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMBJ150A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMBJ150A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMBJ150A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PI2EQX3202BNBE LFBGA-.. New Original Download PDF datasheet for PI2EQX3202BNBE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLA7340F6S QFP New Original Download PDF datasheet for SLA7340F6S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBTD3384DW SOP New Original Download PDF datasheet for SN74CBTD3384DW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI74STX1G00CX SOT-35.. New Original Download PDF datasheet for PI74STX1G00CX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST28SF040-150-4C-PH DIP New Original Download PDF datasheet for SST28SF040-150-4C-PH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2912E2 QFP New Original Download PDF datasheet for P2912E2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC144ACFW-S PLCC New Original Download PDF datasheet for RC144ACFW-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3457DV-T1-E3 SOT163 New Original Download PDF datasheet for SI3457DV-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54LS253J DIP New Original Download PDF datasheet for SN54LS253J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT1P234C-T112-1 SOT23 New Original Download PDF datasheet for RT1P234C-T112-1.pdf |