| Part Number | P6SMBJ15A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 655480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMBJ15A DO-214 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMBJ15A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMBJ15A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMBJ15A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMBJ15A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RN1408 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for RN1408.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMT10E-05S1V5-J Original Package New Original Download PDF datasheet for SMT10E-05S1V5-J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBTA06E6327 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SMBTA06E6327.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSS070P05 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for RSS070P05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBSS5250X SOT89 New Original Download PDF datasheet for PBSS5250X.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTSX72SU-CQ256B BGA New Original Download PDF datasheet for RTSX72SU-CQ256B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54S08J CDIP14 New Original Download PDF datasheet for SN54S08J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1D5514C16-AO DIP New Original Download PDF datasheet for S1D5514C16-AO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8101 Original Package New Original Download PDF datasheet for RTL8101.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGM810-TXN3/TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SGM810-TXN3/TR.pdf |