| Part Number | P6SMBJ300A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 536340 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMBJ300A DO-214 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMBJ300A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMBJ300A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMBJ300A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMBJ300A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | STP1031ALGA LGA New Original Download PDF datasheet for STP1031ALGA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R2A20291FTU0BB TQFP New Original Download PDF datasheet for R2A20291FTU0BB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBTLV3857DWR SOIC24 New Original Download PDF datasheet for SN74CBTLV3857DWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC18F8520-I/PT QFP New Original Download PDF datasheet for PIC18F8520-I/PT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX2954N-5.0 TO-92 New Original Download PDF datasheet for SPX2954N-5.0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC1G11DCK DCK-6 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC1G11DCK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA7805AF SOT-25.. New Original Download PDF datasheet for TA7805AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3486CP PDIP16 New Original Download PDF datasheet for SP3486CP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AS153N DIP New Original Download PDF datasheet for SN74AS153N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TAS5342LDDVR HTSSOP.. New Original Download PDF datasheet for TAS5342LDDVR.pdf |