| Part Number | P6SMBJ6.8A/CA |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 381680 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6SMBJ6.8A/CA DO-214 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6SMBJ6.8A/CA |
| Datasheet download |
| Part Number | P6SMBJ6.8A/CA |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6SMBJ6.8A/CA |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6SMBJ6.8A/CA |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PSB21515N PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for PSB21515N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ40A-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ40A-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP1004S2 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP1004S2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN1707JETE85LF SMD New Original Download PDF datasheet for RN1707JETE85LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1K333M2ZP SOT23 New Original Download PDF datasheet for PQ1K333M2ZP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST89E54RD-40-C-PI DIP New Original Download PDF datasheet for SST89E54RD-40-C-PI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLF7032T-3R3M1R9-2PF SMD New Original Download PDF datasheet for SLF7032T-3R3M1R9-2PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2330-LQ QFP New Original Download PDF datasheet for PT2330-LQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA4849PS DIP-56 New Original Download PDF datasheet for SAA4849PS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV81AD1 DIP New Original Download PDF datasheet for QMV81AD1.pdf |